WoodMart v6.2.4 – Duyarlı WooCommerce Çevrimiçi E ticaret Mağaza WordPress Teması

‘WoodMart’,  her türden  üstün WooCommerce çevrimiçi mağazaları oluşturmak için sıfırdan  tasarlanmış  birinci sınıf bir WordPress temasıdır .  Önce kullanıcı  deneyimine odaklanan WoodMart,  kullanıcılara sayfaları sürekli yenilemeye gerek  kalmadan çok hızlı ve sorunsuz bir çevrimiçi alışveriş arayüzü sağlamak için  güçlü  bir AJAX teknolojisi kullanır.

 Hayal edebileceğiniz  herhangi bir  çevrimiçi mağaza oluşturun ve  WordPress için ‘WoodMart’ ile düşündüğünüz  pasif  gelir akışını kazanmaya başlayın ve asla arkanıza bakmayın.

Tema Ayarları Paneli

Tek bir tıklamayla   çok sayıda Tema Ayarını değiştirmenize olanak tanıyan  güçlü bir  Tema Ayarları Paneli ile herhangi bir kodlama deneyimine ihtiyacınız yoktur . Güç vermek için birden fazla eklentiye ihtiyaç  duymadan WoodMart akıllı, yalın ve hızlıdır , böylece işinize devam edebilirsiniz. Tema Ayarları paneli, basit değişiklikleri hızlı ve kolay bir şekilde yapmanız için size grafik bir arayüz sunar.

Tamamen Özelleştirilebilir

Her şey, kişiselleştirme  isteklerinize  en az telaşla yanıt vermek için ince ayar yapıldı ve geliştirildi,  bu nedenle geriye, değişiklik isteklerinize  kolay ve hızlı bir şekilde uyum sağlayabilen son derece özelleştirilebilir bir web sitesi kalıyor.

Yazı tiplerinizi değiştirin, renk paletinizi marka  yönergelerinizi   karşılayacak şekilde  güncelleyin, renk örneklerinizi birden fazla ürün varyasyonu gösterecek şekilde güncelleyin  –  bunların tümüne sezgisel WordPress panosunun aşinalığından erişilebilir .

Sorumlu tasarım

Elbette WoodMart  , görüntülendiği cihaza en iyi şekilde uyması için  kendisini manipüle eden tamamen duyarlı bir tasarıma  sahiptir  . Bu , satılık öğeleri listelemek ,  harika bir mağaza oluşturmak  ve teknik işleri geliştiricilere bırakmak gibi en iyi kısımla devam edebileceğiniz anlamına gelir  .

Web sitenizin, sizin tarafınızdan ekstra bir çaba harcamadan – dizüstü bilgisayarlar, PC’ler, akıllı telefonlar ve tabletler  – aklınıza gelebilecek her  tür  garanti ediyoruz  – dikkatlice düşünülmüş ve bu akıllı web sitesi tema tasarımına dahil edilmiştir.

Retina Hazır

Ayrıca,  yeni web sitenizin , kullanıcının cihazına göre  mümkün olan en yüksek piksel yoğunluğuyla görüntülenmesini  sağladık. Bu, retinaya  hazır  bir cihaz olursa,  o ekran bu dünyanın dışında olan renklerle aydınlanır .

Bu WordPress için hazır retina temasıyla fotoğrafçılığınızdan en iyi şekilde yararlanın,  pişman olmayacaksınız.

SEO Optimizasyonu

SEO, on yılın en popüler sözü gibidir  ,  ancak basitçe söylemek gerekirse , Google ve Bing  gibi  sayfanızı doğru sıralamak için ihtiyaç duyduğu doğru şeyleri bulabilmesi için web sitenizin belirli bir şekilde kodlanması gerektiği anlamına gelir .

Bu,  temiz kod ,  iyi tasarlanmış ve  doğru meta verilerin doğru yerde kullanımı üzerinde size daha fazla kontrol sağlayan ve şişkinlikten arınmış neredeyse tüm popüler SEO eklentileri için destek anlamına gelir.

Güçlü AJAX

AJAX ​ veya  Asenkron Javascript ve XML ​, web geliştirmede kullanılan ve bir web sayfasının sayfayı yeniden yüklemeden bir sunucuyla iletişim kurmasını sağlayan bir teknikler grubudur. Bu en iyi ürünler arasında arama yaparken görülür. Her kategori değişikliğinde veya ürün örneği güncellemesinde tüm sayfa titreyip yeniden yüklendiğinde AJAX  destekli bir siteniz olmadığını bilirsiniz  .

WoodMart ile değil. Mümkün olan en iyi teknolojiyi kullanarak, siz seçtikçe güncellenen olası tür ve tür yığınları içeren her türden ürün galerileriyle bu sorundan kurtulduk. Müşterilerinize, günümüzün önde gelen çevrimiçi pazarlarından birinden bekleyeceğiniz türden bir deneyim sağlar  . WordPress için  WoodMart ile beklentilerini karşılayın  – basit.

35’ten Fazla Demo Düzeni

Harika bir  web sitesi, başlamanıza yardımcı olacak güzel bir demo düzeni kaynağına sahip  olmalıdır  ve bunu en başından beri fark ettik ve aralarından  seçim yapabileceğiniz 35’ten fazla çarpıcı düzen ile kapıdan zor çıktık. Temamızı  mobilya ,  moda , giyim,  elektronik , saat, gözlük, spor, ayakkabı,  mücevher , kozmetik ve daha birçok mağaza için kullanabilirsiniz. Temamız kurumsal  ve  magazin siteleri için de uygundur  ve  WooCommerce olmadan da kullanabilirsiniz.

Gelişmiş Değişken Ürünler

Mağazanızdaki ürünlere  birden bir  zorunluluktur. WoodMart, tek bir  listeye sahip olmanıza, ancak örnekler  için  veya birden fazla boyut, tür, stil ve amaca sahip belirli bir ürün göstermenize izin vererek optimize edilmiştir .

Bu, her ürünün birden fazla özelliğe ve varyasyona  sahip olabilmesiyle  mağazanıza çok daha  fazla derinlik verir ve Sepetinize eklenir eklenmez görünürler, sayfa yeniden yüklenmez, yenileme gerekmez. Bir kez denedikten sonra geriye bakmak yok.

İNDİR DOOWLANDER

İNDİR= DOWNLOAD

admin

öneri ve şikayet için admin@atalamedya.com ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.