Anneler günü sözleri ile annenize bu özel günde çok anlamlı ve hoş bir sürpriz yapabilirsiniz. Annenizin yaşamında bulunmasından ötürü duyduğunuz hisleri ve duyguları en iyi şekilde ifade etmenizi sağlayacak bu sözler ile birlikte annenizi daha iyi hissettirebilirsiniz. Anneler günü ile ilgili sözler onun en çok hoşuna gidecek, herkesin tercih edeceği sözlerden oluşuyor. Senede sadece bir gün olan anneler günü için sözler alacağınız hediyenin yanında son derece güzel duracaklardır. Eğer annenize bir hediye istiyor ve bu hediyenin daha da etkili olması için güzel bir söz belirtmek istiyorsanız sözler ile düşünmenize gerek kalmıyor. Anneler günü sözleri duygusal anlarınızı yaratmanızı sağlayacak daha önce hiçbir yerde görmediğiniz sözlerden oluşuyor.

Anneler günü kutlu olsun

Anneler günü mesajları

Canım annem, sen benim için dünyanın en güzeli en iyi annesisin. Bunu zaten biliyordun ama anneler günü için hatırlatmak istedim. Anneler günün kutlu olsun.

Annem, hayatımdaki en önemli ve kıymetli varlığım. Anneler gününü kutlamak için az sözcük, çok daha fazla duygu kullanıyorum.

Anne demek hastalık olduğunda sabahlara kadar yanı başında, hiçbir karşılık beklemeden duran demektir. Çocuk demek ise onu uyandırmak isteyen annesine huysuzluk yapandır. Annem, iyi ki varsın! Anneler gününü kutlarım.

Bugün anneler günü ancak benim için seninle geçirdiğim her gün güzel canım annem. Sen bana en zorlu anlarımda destek oldun, en yakın arkadaş, en yakın baba en yakın kardeş oldun. Her şeyimi sen karşıladın canım anneciğim ve iyi ki benim annemsin. Seni ne kadar sevdiğimi bahsetmeye gerek bile duymuyorum çünkü kelimeler yetersiz kalacaklar biliyorum. Seni her şeyden çok seviyorum!

Bir çocuğun başına gelebilecek en büyük şans senin gibi bir anneye sahip olmandır. O şanslı çocuk ise ben oluyorum ve bu şansımdan ötürü sana çok minnet duyurum canım anneciğim. Anneler gününü en içten duygularım ile kutluyorum.

Artık çocuğun büyüdü ve sana hediye gönderiyor ama anne senin gözünde hep küçük çocuğun olarak kalacağımı da biliyorum. Kaç yaşında olursam olayım hep senin çocuğun olacağım ve sen benim hep üzerime titreyeceksin. İyi ki de böyle! Anneler gününü kutlarım.

Teşekkür ederim anneciğim, her şeyi bana öğrettiğin, hasta olduğumda yanımda olduğun, beni yaşama hazırladığın, enfes yemeklerinden yedirdiğin, mutluluklarımı büyüttüğün ve beni her şeye karşı koruduğun için. Daha fazla teşekkür etmek için sayısız sebebim olmasına rağmen buna kâğıt yetmiyor, anneler gününü kutlarım.

Her korktuğumda senin gölgene saklanırdım canım annem. Çok uzaklarda kalsam da şimdi her zaman kokunu özlüyorum. Seni düşünmek bile kalbimi eritmeye yetiyor ve gözlerimdeki titreşimlerden içimden geçenleri bilen canım annem. Yaşamda beni ben olduğum için seven tek insan, anneler gününü kutluyorum.

Yıllar geçer ve anne biz ayrı düşeriz. Önce düşünürüm böyle daha mı iyi oldu diye çünkü yan yana sürekli birbirinize karışır oluruz. Ama önce zayıflamaya başlarım, sonra hasta olurum ve ardından da insanlar beni hiç merak etmez olur. Bunların hepsini sadece sen hiçbir karşılık beklemeden yapardın. İşte böyle bir an geldiğinde, seni ne kadar sevdiğimi ve özlediğimi çok daha iyi anlıyorum. Canım annem, anneler günün kutlu olsun.

Benim okulda hep başarılı olmamı isterdin, hep iyi yerlerde olmamı isterdin, hep iyi bir insan olmamı isterdin. Bunları bugün başarabildiysem mutluluğum senin yüzündendir anneciğim. Bu yüzden verdiğim küçük hediyeyi kabul ederek, anneler gününü kutlamamı sağlayabilirsiniz. İyi ki varsın anneciğim.

Küçükken her zaman yanımda olacağını sanarak çok mutlu olurdum ancak sonra bir sürü neden yüzünden ayrı düşebildik. Bu ayrılıklar neden oluştuğuna dair çok düşündüm ve anne hepsinin benden kaynaklandığını üzülerek fark ettim. Ben hâlâ senin dizine yatıp uyumak ve hiçbir şeyi düşünmek istemeyen kişiyim. Bir an önce bu isteğimi gerçekleştirmek istiyorum. Anneler gününü kutlarım.

Sen benim için peşimi hiçbir zaman bırakmayan sevgi oldun anneciğim. Ne olursam olayım, nerede bulursam bulanayım, sen belki yanımda gelemedin ama her zaman benimle birlikte oldun. Senin yaşamda olman uzaklarda olsak bile beni sana yakın kılıyor. Anne, ben doğduğumdan beri seni seviyorum ve hâlâ ilk günkü kadar aslında çaresizim. Senin yaşamımda olmana ihtiyacım var ve lütfen bu yüzden asla ayrı düşmeyelim birbirimizde. Mesafeler gün geldiğinde kısalır ancak kalp bağımız koptuğunda bunu bir daha sağlayamayız. Ben her zaman senin küçük çocuğun olarak kalacağım, anneler günün kutlu olsun.

Hayattaki en değerli sığınağım. Benim için sen her zaman özel her zaman biricik oldun. Seninle yeri geldi kavga ettik, kırıldık ve ayrı düştük. Ancak bu anlarda hep benim sana a

admin

öneri ve şikayet için admin@atalamedya.com ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.